26 maart 2017

Opendeurdag 2017

VLAANDEREN          
           
DEALER PROVINCIE STAD VRIJDAG 24 MAART ZATERDAG 25 MAART ZONDAG 26 MAART
ADA DOMUS ANTWERPEN Sint-Job-in-'t-Goor 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
ARZO ANTWERPEN Wommelgem 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
COEMANS ANTWERPEN Arendonk 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
HADEBO ANTWERPEN Oevel 13u00 - 18u00 10u00 - 17u00 10u00 - 17u00
PRADA ANTWERPEN Mechelen 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
VLOEBERGS ANTWERPEN Lier 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
ZTC ANTWERPEN Zoersel 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
LUC RENTMEESTERS BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST Sint-Stevens-Woluwe 09u00 - 18u00 10u00 - 16u00 10u00 - 13u00
PIERROT CROMMEN LIMBURG Bilzen 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
EUROSOL LIMBURG Opoeteren 09u00 - 12u00 & 13u00 - 18u00 10u00 - 17u00 13u00 - 17u00
FERMOLUX LIMBURG Lommel 09u30 - 12u00 & 13u30 -18u00 10u00 - 17u00 10u00 - 17u00
DE MAESSCHALCK OOST-VLAANDEREN Lokeren 13u30 - 18u00 10u00 - 12u00 & 13u30 - 17u00 14u00 - 17u00
DIERICKX OOST-VLAANDEREN Beveren 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
EKSTRAVERT GENT OOST-VLAANDEREN Gent (Sint-Martens-Latem) 10u00 - 18u00 10u00 - 17u00 10u00 - 17u00
AERTS CONSTRUCT VLAAMS-BRABANT Scherpenheuvel 13u30 - 18u00 10u00 - 17u00 10u00 - 17u00
DEBONDT VERANDA'S VLAAMS-BRABANT Herne 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
EKSTRAVERT DILBEEK VLAAMS-BRABANT Dilbeek 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
BRUSTOR MENEN WEST-VLAANDEREN Menen 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
BRUSTOR ROESELARE WEST-VLAANDEREN Roeselare 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
CORNELIS  WEST-VLAANDEREN Veurne 10u00 - 18u00 09u00 - 18u00 14u00 - 18u00
CREVITS WEST-VLAANDEREN Ichtegem 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
EKSTRAVERT BRUGGE WEST-VLAANDEREN Brugge 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
GHELDOF  WEST-VLAANDEREN Knokke-Heist 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
SUNROL WEST-VLAANDEREN Wingene 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
VAN MEENEN WEST-VLAANDEREN Ieper 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
VANDEPUTTE WEST-VLAANDEREN Waregem (Beveren-Leie) 10u00 - 12u00 & 13u00 - 17u00 10u00 - 12u00 & 13u00 - 17u00 10u00 - 12u00 & 13u00 - 17u00
           
WALLONIE          
           
REVENDEUR PROVINCE VILLE VENDREDI 24 MARS SAMEDI 25 MARS DIMANCHE 26 MARS
DECORS ET SOLEIL HAINAUT Doornik 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
ETS. LATINNE SPRL LIEGE Wanze 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
ART ET LUMIERE BRABANT WALLON Waterloo 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00
OLIDOORS LUXEMBOURG Marche-en-Famenne (Hotton) 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00 10u00 - 18u00